ОГОЛОШЕННЯ

 

Оголошення

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» проводить щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна 2020»  (далі Конкурс).

Інформація щодо конкурсу:

На початку листопада року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2020».

Мета конкурсу:

підтримка волонтерського руху України, визнання українського волонтерства  як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення з поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завдання конкурсу:

популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2020» 19 березня 2021 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2021 року.

Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (www.blagoukraine.org,  https://vboabu.org.ua/, https://bit.ly/382H0tD, Facebook: BlagodijnaUkraina).        

 

 

 О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Шановні жителі Новобогданівської громади, у  зв’язку з наближенням осінньо-зимового періоду 2020/21 року, для розв’язання проблеми збільшення заборгованості населення з оплати комунальних послуг. Велике прохання до жителів громади   у оформлені субсидії та своєчасної оплати в повному обсязі  житлово-комунальних послуг.

 Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій. Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу.

 

Реквізити рахунків 

для обліку доходів державного бюджету на 2020 рік

https://rada.info/upload/users_files/04352256/9303ccff81827eb9a3f71e32da7b86ff.xls

 

Реквізити рахунків 

для обліку доходів місцевого бюджету на 2020 рік

https://rada.info/upload/users_files/04352256/ed37ee94fc408f8bd5f89e1a26003f37.xls

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *