Новобогданівська громада
Запорізька область, Мелітопольський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про бюджет об’єднаної територіальної громади Новобогданівської сільської ради на 2019 рік

                                                                                                           

НОВОБОГДАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           

Шістнадцята   сесія

Сьомого   скликання

 Проект рішення

 

28 березня 2019   року                                                с. Новобогданівка

 

 «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання для КП «Новобогданівське» Новобогданівської сільської ради» , та втрату чинності рішення № 05  одинадцятої сесії сьомого скликання від 31.01.2017 року Новобогданівської сільської ради про затвердження тарифів на послуги з централізованого на водопостачання.

          Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування», статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», та п.2. Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  №869 від 01.06.2011р.та п.2 Постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014р .№269, розглянувши надані КП «Новобогданівське» розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання, сесія Новобогданівської сільської ради  ОТГ.

ВИРІШИЛА:

               1. Затвердити з 01 травня 2019року  тариф на послугу з централізованого водопостачання для КП «Новобогданівське» Новобогданівської сільської ради за 1м3 питної води у розмірі

Для населення – 32,00грн за 1м3 (з ПДВ),

Відповідно з однієї людини в місяць при наявності:

Дворової колонки – 128,00(з ПДВ) за місяць

Вуличної колонки – 48,00 грн (з ПДВ)за місяць

В будинках з повним благоустроєм, не обладнаних лічильниками – 182,40 грн (з ПДВ) за  місяць

Підприємства за 1м3– 32.00  грн/м3(з ПДВ)

Бюджетні організації  за 1м3 – 32,00 грн/м3 (з ПДВ)

  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення № 05  одинадцятої сесії сьомого скликання від 31.01.2017 року Новобогданівської сільської ради про затвердження тарифів на послуги з централізованого на водопостачання.

  3.Дане рішення набуває чинності не раніше ніж через 30 днів після повідомлення про це споживачів через засоби масової інформації.

    4. Оприлюднити рішення на офіційному сайті Новобогданівської сільської ради https://rada.org.ua/rada/04352256/main/ та на інформаційному стенді в адмінбудинку Новобогданівської сільської ради ОТГ.

   5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, економічного розвитку, законності, депутатської діяльності та етики.

 

Новобогданівській сільський голова ОТГ:                        Д.П.Хлистун

 

АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

КП „Новобогданівське" є монополістом по наданню послуг водопостачання споживачам сіл Новобогданівка, Троїцьке, Привільне, тому тарифи на них, згідно п.2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», встановлюються виконкомом Новобогданівської сільської  ради.

Джерелами водопостачання на території Новобогданівської сільської ради є підземні води бучакського обрію та вода, придбана у постачальника Придніпровська залізниця. Підприємство має 5 артезіанських свердловин із середньодобовою продуктивністю 300 м3.

Вода, що видобувається з артсвердловин, відповідає ДСТу - 2871 - 82 «Вода питна» і не вимагає додаткової обробки. Це підтверджується даними лабораторії Державної служби стандартизації і метрології.

Структура витрат КП"Новобогданівське" за 2017-2018 і планові витрати на 2019 рік наведені у таблиці№1

Показники

2017 р.

2019 р.

Виробнича собівартість

1483,1

1860,8

Покупна вода

204,3

503,3

Паливо на технологічні потреби

33,4

45,3

Електроенергія

387,9

462,7

Прямі витрати на оплату праці

188,4

256,8

Загально виробничі витрати, всього

256,7

124,6

Адміністративні витрати, всього

163,4

175,2

Витрати на збут

126,9

153,1

 

Головною проблемою, яка постане перед підприємством  є те, що заплановані витрати систематично відстають від зростання вартості енергоносіїв, ПММ, послуг сторонніх організацій і підвищення розміру мінімальної заробітної плати в середньому на 30% .

Змінити ситуацію що виникла, може тільки рішення про перегляд тарифів на послуги водопостачання. Проведені розрахунки довели, що прийняття запровадженого регуляторного акта дає можливість досягнути встановлених цілей з найменшими витратами.

Результати від дії регуляторного акта для громадян та суб'єктів господарювання: можливість уникнути частих аварійних ситуацій на мережах водопостачання, покращити якість послуг, своєчасної підготовки мереж водопостачання до зимового періоду.

Після прийняття регуляторного акта можливо буде  поліпшення  фінансового стану підприємству та покращення послуг, що надається для населення та їх споживачів.

Запропоновані для перегляду тарифи розроблені з урахуванням існуючих методичних рекомендацій норм і вимог. В основі розрахунків Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення , затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869,та Постанова КМУ від 17.07.2014р.№269

       Заплановані тарифи з урахуванням   ПДВ наведені в таблиці №2

 

Населення

Бюджетні організації

Інші підприєм­ства

Водопоста­чання (1 м3)

32,00 грн

32,00 грн.

32.00 грн.

Строк дії тарифів на послуги водопостачання пропонуються не більше 1 року, тому що  інфляція, зростання рівня мінімальної заробітної платні, цін на енергоносії та ПММ на протязі року призводять до перегляду тарифів 1 раз на рік. Якщо ж тарифи не переглядати один раз на рік це  може привести КП „Новобогданівське" до неспроможності оплачувати навіть першочергові платежі, а саме заробітну платню та платежі до бюджету.  Перераховані причини є підставою для перегляду тарифів.

 

Новобогданівська сільська рада

Мелітопольського району Запорізької області

Повідомляє, що проект рішення сісіїї Новобогданівської сільської ради про затвердження тарифів на централізоване водопостачання для КП»Новобогданівське» та аналіз впливу регуляторного акту розміщено на сайті  Мелітопольської районної ради mrr.gov@ukr.net. Зауваження, довідки та пропозиції  приймаються протягом 30 днів з дня опублікування за адресою КП»Новобогданівське» -вул.Центральна 137/2 с.Новобогданівка або за тел.44-65-55.

 

Директор КП «Новобогданівське»:                             А.М.Іващук

 

      

 

 

 

НОВОБОГДАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

Чотирнадцята   сесія

Сьомого    скликання

РІШЕННЯ  № 01

                                                          

20  грудня  2018 року                                                     с. Новобогдановка   

 

  Про місцевий  бюджет об’єднаної територіальної

 громади Новобогданівської сільської ради на 2019 рік

 

                 Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Новобогданівська сільська  рада ВИРІШИЛА:               

1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі  33825416 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету - 33728916 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету - 96500 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі  33825416 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету - 33728916 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету - 96500 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 7000 гривень, що становить 0,02  відсотка  видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами  згідно з додатками 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

Делегувати місцевій державній адміністрації повноваження щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам у період між сесіями відповідної місцевої ради відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 25208116 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України ;

2) джерелом формування у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у підпункті 4 частини  1 статті 15 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у підпункті 4 частини  1 статті 15 Бюджетного кодексу України, а також кошти, що передаються із загального фонду обласного бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), відповідно до пункту 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

3) у частині кредитування є надходження, визначені  в пунктах 10,11частини 1 статті  691 Бюджетного кодексу України.

7. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

підготовку кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації;

забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації,         виробами медичного призначення для індивідуального користування;

компенсацію процентів, сплачуваних банкам та/або іншим фінансовим установам за кредитами, отриманими громадянами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла;

оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури;

оплату енергосервісу.

8. Відповідно до статті 70 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити голові виконкому Новобогданівської сільської ради в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право місцевій державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

Визначити уповноваженою особою на укладання договорів від імені сільської ради  голову виконкому Новобогданівської сільської ради.

10. Головним розпорядникам коштів місцевого бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) здійснення контролю за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів, наданих за операціями з кредитування бюджету;

4) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

6) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо;

7) затвердження обґрунтованих лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

            11. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету об’єднаної сільської територіальної громади виконавчий комітет  за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків.

У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) здійснюються за рішенням виконавчого комітету, погодженим з  постійною комісією з питань бюджету, соціально-економічного розвитку , законності , депутатської діяльності та етики  з наступним затвердженням на сесії сільської ради.

 

           12. Дозволити виконавчому комітету Новобогданівської сільської ради протягом 2019 року в між сесійний період здійснювати розподіл та перерозподіл міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та інших місцевих бюджетів за погодженням з  постійною комісією з питань бюджету, соціально-економічного розвитку , законності , депутатської діяльності та етики  з наступним затвердженням на сесії сільської ради.

13. Установити, щодо здійснення з 01 січня 2019 року відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України, з бюджету об'єднаної територіальної громади, утвореної згідно із Законом України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та перспективним планом формування територій громад, а також визнаної Кабінетом Міністрів України спроможною, видатків на забезпечення діяльності бюджетних установ, визначених у додатку 3 до цього рішення, з урахуванням вимог Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

14. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

15. Додатки 1,3,5,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Оприлюднити дане рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

17.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку , законності , депутатської діяльності та етики  .

 

 

                                       Сільський голова                                                        Д.П.Хлистун

                 

 

 

 

 

 

 

 Фото без опису

НОВОБОГДАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

Чотирнадцята   сесія

     Сьомого    скликання

 

РІШЕННЯ  № ______

____________________                                                                                                                __________________

   
Про бюджет об’єднаної територіальної

 громади Новобогданівської сільської ради на 2019 рік

 

                 Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Новобогданівська сільська  рада ВИРІШИЛА:               

1. Визначити на 2019 рік:

доходи місцевого бюджету у сумі  33778400 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету - 33681900 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету - 96500 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі  33778400 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету - 33681900 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету - 96500 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 7000 гривень, що становить 0,02  відсотка  видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами  згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

Делегувати місцевій державній адміністрації повноваження щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам у період між сесіями відповідної місцевої ради відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 25158100 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України;

2) джерелом формування у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у підпункті 4 частини  1 статті 15 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є вільний залишок бюджетних коштів, визначений у підпункті 4 частини  1 статті 15 Бюджетного кодексу України, а також кошти, що передаються із загального фонду обласного бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), відповідно до пункту 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України;

3) у частині кредитування є надходження, визначені  в пунктах 10,11частини 1 статті  691 Бюджетного кодексу України.

7. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

підготовку кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації;

забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації,         виробами медичного призначення для індивідуального користування;

компенсацію процентів, сплачуваних банкам та/або іншим фінансовим установам за кредитами, отриманими громадянами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла;

оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури;

оплату енергосервісу.

8. Відповідно до статті 70 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Бюджетного кодексу України дозволити сільському голові в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету на депозитах з їх подальшим поверненням до бюджету до кінця поточного бюджетного періоду в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право місцевій державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Головним розпорядникам коштів місцевого бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) здійснення контролю за своєчасним поверненням у повному обсязі до бюджету коштів, наданих за операціями з кредитування бюджету;

4) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

6) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо;

7) затвердження обґрунтованих лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

11. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

12. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

13. Місцевій державній адміністрації забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

          14.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, економічного розвитку , законності , депутатської діяльності та етики  .

 

                 Сільський голова                                                  Д.П.Хлистун                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення тринадцятої сесії сьомого скликання

 “ Про бюджет об’єднаної територіальної громади Новобогданівської сільської ради на 2019 рік”

 

Керуючись законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 77 Бюджетного кодексу України, відділ бюджету, фінансів та планування Новобогданівської сільської ради  вносить на розгляд сільської ради проект рішення “ Про бюджет об’єднаної територіальної громади Новобогданівської сільської ради на 2019 рік ”.

Проект рішення підготовлений відділом бюджету, фінансів та планування Новобогданівської сільської ради з урахуванням міжбюджетних трансфертів, доведених МФУ на друге читання Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”.

При підготовці проекту керувалися принципами бюджетної системи України – збалансованості , обґрунтованості , ефективності та результативності.

 

 

                                        Сільський голова                                                      Д.П.Хлистун

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь